דפים

יום ראשון, 4 באוקטובר 2015

מתכון לעוף בסילאן ובתמרים סיפור מתכון חלק 1


הוא מסתכל אל תוכן הסיר וחושב לעצמו, נראה כבר מה יהיה, את השמן הוא שופך לסיר וממתין שיתחמם,
הוא קוצץ 2 בצלים ו- 2 גזרים, את הבצלים הוא מכניס לשמן והפסססססס שלהם נשמע כמנגינה ערבה לאוזניו,
הוא ממתין להזהבה קלה שלהם ומוסיף את הגזרים.שמלתה השחורה נפלה על גופה בחן נפלא השמור רק לה, היא ידעה שהוא בבית שלו ומכין לה ארוחת ערב רומנטית,
היא הולכת לומר לו את הדברים כמו שהם בלי להתחרט, זה יהיה לה קשה והיא לא במגרש שלה אבל כנראה שזו הדרך היחידה.


את 4 הכרעיים הוא מבשל לחוד בסיר עם 4 כוסות מים ו -3 כפות שמן זית לחצי שעה, הוא חוזר לסיר הקודם ולאחר שהזהיבו והתקרמלו להם ביחד הוא מוסיף חצי קילו תמרים ללא גרעינים,"ג'עול" שקנה בשוק ביום האתמול ומערבב,הריח המתקתק עולה מן הסיר ,הוא מוסיף 4 כפות סילאן ונותן לזה לרתוח שוב,הוא זוכר ששמע אותה בערפול חושים של יום השכרות שעברו ביחד אומרת משהו מטורף, שנייה לפני שהתלבשה והלכה.
היא יוצאת מהבית וצועדת בשביל הגישה,נהג המונית חסר הסבלנות כבר מצפצף צפצוף שני,היא על העקבים הכי גבוהים שלה,היא ידעה ללכת בהם.

עבר הדוגמנות שלה נתן לה נתונים שלא כל אחת הייתה יכלה להרשות לעצמה,שערה השחור פזור ועיניה חתוליות, היא התיישבה במונית, סיננה לעבר הנהג את כתובתו של האיש שרק לפני חודש הכירה בערב אחד שטותי של איבוד חושים.

הוא מכניס 4 כרעיים פנימה ומקרמל אותם עם הרוטב, כוס מים נשפכת פנימה ,כפית מלח,פלפל וקצת זעפרן,אבל ממש מעט שלא ישתלט על הטעם של הסילאן והתמרים.
הוא מערבב את העוף עם כל החומרים יחדיו והריח משכר,הוא מחליט להוסיף חצי כוס יין אדום מתוק ונותן לו להצטמצם,מסתכל על השעון,היא בדרך,ממתין עוד חמש דקות ומכבה את האש,הוא ניגש למקלחת ונותן למים הקרירים לזרום על גופו תוך שהוא מצטמרר קלות כשנזכר באותו ערב שלו איתה.
מעניין מה גרם לה להתקשר אליי שוב, הרי אני בכלל לא בליגה שלה.

בדרכה במונית היא חושבת לעצמה איך הסתבכה בכל הבלגאן הזה,מי זה האיש הזה אותו היא הולכת לפגוש, איך היא תספר לו ......מה הוא אשם בכלל, היא חוככת בדעתה וכמעט אומרת לנהג לחזור על עקבותיו, הבית שלו כבר נראה בסוף הרחוב, היא חושבת שהתשלום בעד הנסיעה היה גבוה מידי אך היא לא מתווכחת כמו שלימודו אותה תמיד,משלמת בשתיקה ויוצאת, היא נעמדת על עקביה מחוץ לביתו ומסתכלת, מהססת וחושבת מה לעשות.
הוא מסדר את השולחן לארוחה רומנטית כמו שהוא יודע,תמיד היה רומנטיקן ללא תקנה, נשמעת דפיקה בדלת,הוא פותח ונשאר המום לשנייה,הוא סוקר אותה בעיניו, היא הרבה יותר יפה ממה שזכר.
נשיקה קטנה על הלחי,הוא מזמין אותה להכנס ומוביל אותה לחדר האוכל.
הוא מושך בכסא והיא מתיישבת בעדינות,"תודה" היא כמעט ולוחשת,ברי וויט מנעים משיריו ברקע, הוא ניגש למטבח ומגיש את האוכל בצלחות כפי שידע לעשות. היא חתכה את המנה בסכין וקרבה את המזלג לפיה, ברגע שהמנה נכנסה לפיה ולשונה טעמה את מרקם הטעמים, היא התעלפה!!!!!

בקיצור - מנה מעלפת!!!!


המשך יבוא - אולי חחחחח

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה