דפים

יום ראשון, 26 באפריל 2020

הדיאטות שלי

אז מה עושים כותבים על דיאטה.
ישבתי וחשבתי לעצמי כמה דיאטות עשיתי בחיי,אני אדם מלא,לא ענק,בתחום הנורמלי אני מניח.
אז ככה:
את הדיאטה הגדולה שלי התחלתי עם מלתעות שבדיאטה הזו שותים אך ורק נוזלים,יוגורט בבוקר,מרק מרוסק עם עוף בצהריים ורסק פירות בערב זהו- הייתי בן 18 ושקלתי בערך 120  קילו,ירדתי בתוך שלושה חודשים 35 ק"ג אח"כ הלכתי לשומרי משקל והשלתי מעלי עוד כ-9 ק"ג סה"כ 44 קילו,הרגשתי מלך העולם ואז צבא,סיימתי ושוב דיאטה,הפעם זו הייתה דיאטת "שעת האושר",בדיאטה זו במשך כל היום אפשר לאכול ירקות פירות ושתייה כמה שרוצים,קובעים שעה ביום שחייבת להיות לפני השעה שמונה בערב,ובאותה שעה פשוט אוכלים מה שרוצים,צ`פסים,סטקים,ספגטי,עוגות,שוקולדים,מה שמצליחים לאכול בשעה,חגיגה גדולה,אך זה חייב להיות כל יום באותה שעה ואסור לעבור את השעה ולאחר מכן מותר לשתות ולאכול וירקות ירוקים בלבד - נו מה אתם אומרים?הצלחתי לרדת שלושה קילו בחודש.
עוד דיאטה, אמנם ישנה יחסית, זו דיאטה כדורי האשכוליות שמבטיחה שובע לאורך כל היום,אני לא יודע מה לגבי הייתר,לי זה לא עשה שום דבר,העליתי ארבעה קילו באותו חודש,אתם חושבים שסיימתי חכו יש עוד,אז הגיעה ופורסמה דיאטת מרק הכרוב,למי שלא מכיר הדיאטה מתבססת על מרק כרוב 5 פעמים ביום עם קצת ירקות במשךהיום,אורז מלא,ומיץ תפוזים בבוקר אני חושב,בדיאטה הזו יורדים כמו מטורפים,אפשר להגיע לעשרה קילו בחודש,לא מומלץ. 

המשכתי בתפריט דיאטה של מירי בלקין שעזר לי ולאישתי לרדת בין 25 ל- 35 קילו שוב,הכל במהלך השנים מאז הצבא. 
וכמובן עוד דיאטות שאני ממציא לבד,ירקות,פירות,קוטג` פירכיות וכוליי,לא אוכלים מתוק,לא אוכלים פיצוחים,עוגות ושאר מיני.

סופו של עניין-כל אדם שמן,בלב ליבו פנימה יודע שהוא ישאר שמן,אחוז האנשים שממש הפכו משמנים לרזים ושינו את אורך חייהם(ספורט) ואת התזונה שלהם לגמרי-הוא אפסי יחסית לאלו כמוני שעולים ויורדים כל הזמן,אנחנו יודעים שכולם עושים על גבינו הון כסף, ואנחנו ממשיכים לשלם לכולם,דיאטנים,מאמנים,נטורופטים ועוד כל מיני כאלה שמבטיחים לנו שאיתם זה יצליח,נכון עם כולם זה מצליח אבל לא נמשך לאורך זמן, בסוף אנחנו חוזרים לאכול ונהנים ומתמוגגים מכל ביס מהשאוורמה זה קשור לכח רצון של אדם ואל אופיו.

רזים ורזות כיף לכם,אתם אוכלים ולא משמינים ואם כן אז שני קילו לא יהרגו אתכם אנחנו אוכלים נהנים וסובלים אח"כ בדיאטה חדשה.
בתמונות באלבומים שלי שהתבוננתי בהם לאחרונה,אני מאושר כשאני שמן, ומאושר כשאני רזה(טוב לא נשקר,פה קצת יותר)כנראה שהיום שוב נתחיל דיאטה ונקווה להצלחות גדולות,אני אוהב להוריד בין 15 ל-20 קילו ואז אני נראה ממש טוב.

כיום תזונה קטוגנית כבר שנה וחצי - עשרים קילו פחות, אוכלים, בשר, עופות , דגים שמנים, גבינות שמנות וירקות ירוקים.
אין סוכרת שקפצה עליי לפני חמש שנים, תענוג צרוף....


3 תגובות:

 1. בהצלחה ובבריאות טובה

  השבמחק
 2. העיקר הבריאות...
  אני לא שמן ולא רזה. בסדר כזה. אבל משתדל לשמור (עם הצלחה כזאת או אחרת)

  השבמחק
 3. הבת שלי מסתדרת מצוין עם הדיאטה של חלי ממן, אם כי המשפחה המורחבת החליטה שחלי אוהבת כסף, אז הבנות קצת נרגעו ממנה [ אני מדבר על קרוב ל- 10 נשים ]. עד גיל 35 סבלתי מתת אכילה ועודף עישון. הפסקתי לעשן וקפצתי תוך כמה חודשים למשקל מעל 100 קג'
  כיום בגילי המתקדם, עם סוכרת כמובן, אני אוכל שלוש פעמים ביום, מקפיד על 5 אבות מזון עם עודפות לחלבונים מהצומח [קטניות ] ירקות ופירות ופחמימות בעיקרמ מאגוזים ולחמניה אחת פעם ביום.

  השבמחק